هزینه تزریق چربی به صورت، دست، سینه و باسن

 1. تزریق چربی
 2. /
 3. هزینه تزریق چربی به صورت، دست، سینه و باسن

آیا علاقه مند هستید حجم از دست رفته و جوانی چهره خود را با پیوند یا تزریق چربی بازیابی کنید؟ این روش – که از چربی بدن شما برای دادن حجم به نواحی مهم صورت استفاده می‌کند – یک راه حل عالی برای مراجعانی است که به دنبال یک رویکرد طبیعی برای جوانسازی هستند.

میزان هزینه، به اهداف زیبایی و وسعت ناحیه تحت درمان بستگی دارد. به خاطر داشته باشید که هزینه انتقال چربی شامل عمل لیپوساکشن برای برداشتن چربی‌های مورد استفاده در طول عمل نیز می‌شود. برای اطلاع از هزینه‌های پیوند چربی و عواملی که می‌توانند بر قیمت کل آن تاثیر بگذارند، به مطالعه این مقاله ادامه دهید.

انتقال چربی گزینه طبیعی بسیار عالی برای حجم بخشیدن به بدن و صورت است. اگر می‌خواهید زاویه سازی یا ‌ و بدن خود را انجام دهید، درباره این گزینه با جراح خود صحبت کنید. نتایج این درمان به طور طبیعی زیبا و ماندگار خواهند بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا رزرو نوبت با شماره 02145379 تماس حاصل فرمایید.

روش انتقال چربی چیست؟


روش انتقال چربیپیوند چربی فرآیند انتقال چربی از یک ناحیه از بدن به ناحیه دیگر است. معمولاً جراحان فرآیند انتقال چربی را به تنهایی یا همراه با سایر روش‌ها (به منظور کسب نتایج طبیعی‌تر) انجام می‌دهند.

انتقال چربی به صورت یک فناوری مفید برای افزایش حجم نواحی صورت است که به دلیل فرایند طبیعی پیری، چربی خود را از دست داده‌اند. این نواحی شامل استخوان‌های گونه، زیر چشم‌ها و خطوط بین دهان و بینی می‌شوند. همچنین، جراح ممکن است از روش انتقال یا پیوند چربی برای بهبود ظاهر زخم‌های قدیمی نیز توصیه کند.

یکی از مزایای روش انتقال چربی، این است که می‌توان از ذخایر چربی خود بدن بهره برد و به جای استفاده از محصولات مصنوعی اقدام کرد. با توجه به اینکه چربی به طور طبیعی در بدن وجود دارد، خطر واکنش‌های غیرمطلوب بسیار کمتر است و به ویژه برای افرادی که حساسیت به محصولات تزریقی دیگر دارند، مفید است.

ضمناً، به دلیل عدم استفاده از محصولات مصنوعی در روش انتقال چربی، بدن به طور طبیعی بخشی از چربی منتقل شده را جذب مجدد می‌کند، به همین دلیل جراح این موضوع را با اصلاح بیش از حد ناحیه تحت درمان مد نظر، جبران می‌کند تا به نتیجه نهایی مطلوب برسد.

  منگوله پوستی یا زائده گوشتی (اسکین تگ): علت و درمان

مشاوره شما


در طول جلسه مشاوره اولیه، شما فرصتی طولانی برای صحبت کردن درباره انتظارات و نتایج مورد نظر خود با یکی از جراحان پلاستیک متخصص خواهید داشت و می‌توانید هر سوالی که ممکن است درباره این عمل داشته باشید را بپرسید. به خاطر داشته باشید که هیچ چیزی تحت عنوان سوال احمقانه وجود ندارد!

سپس با یکی از پرستاران با تجربه ملاقات خواهید کرد که در آنجا تصاویری از وضعیت شما قبل از عمل، هم برای خود شما و هم برای جراح شما گرفته می‌شود.

مرحله آخر شامل ملاقات با دستیار شخصی جراح است که اطلاعات مربوط به هزینه‌های جراح، بیمارستان و بیهوشی و همچنین دستورالعمل‌های پس از عمل در خانه را در اختیار شما قرار می‌دهد. اطلاعات بسیاری وجود دارند که باید قبل از عمل، در طول جلسه مشاوره در اختیار شما قرار بگیرند.

قبل از عمل


قبل از عملچندین مورد وجود دارد که می‌توانید قبل از عمل خود انجام آنها را آغاز کنید تا بهبودی راحت‌تر و بهتری داشته باشید و اطمینان حاصل کنید که پس از عمل جراحی تا حد امکان راحت خواهید بود.

مهم است که موارد زیر را در نظر داشته باشید:

 • ورزش کردن و داشتن سلامت جسمانی مناسب به روند بهبودی شما کمک قابل توجهی می‌کند.
 • داشتن سابقه پزشکی کامل برای ارائه به جراح پلاستیک متخصص خود، از جمله تمام داروهایی که در حال حاضر در حال مصرف آنها هستید، مهم است؛ زیرا ممکن است لازم باشد قبل از عمل جراحی برخی داروها را قطع کنید.
 • ترک سیگار
 • هماهنگی با یک شخص دیگر برای همراهی شما پس از عمل جراحی و همچنین ۴۸ ساعت پس از بازگشت به خانه، به خصوص در صورتی که تحت بیهوشی عمومی قرار گرفته باشید.
 • اطمینان از پیروی کردن از دستورالعمل‌های قبل از عمل مانند زمان ناشتا؛ چرا که در غیر این صورت ممکن است عمل شما لغو شود.

مکانی را آماده کنید که دوره نقاهت خود را در آن خواهید گذراند. زیرا لازم است همه چیزهایی که در دوره نقاهت احتیاج دارید، به راحتی در دسترس شما قرار داشته باشد. پزشکان توصیه می‌کنند از بالش‌های راحتی، کیسه‌های یخ، داروهای تجویز شده، اطلاعات تماس ضروری، تلفن و همچنین وسایل سرگرمی استفاده کنید.

عمل جراحی+ تکنیک جراحی


عمل جراحی+ تکنیک جراحیاز آنجایی که برای انتقال چربی به صورت فقط به مقدار اندکی بافت چربی احتیاج است یک لیپوساکشن جزئی صورت می‌گیرد جراح شما با استفاده از یک کانال لار قال چربی در یک سرنگ بافت چربی را معمولاً از باسن ران یا شکم جمع‌آوری می‌کند جراح شما از قبل حجم مورد نیاز خود و بهترین محل برای انجام لیپوساکشن -که به نوع بدن شما بستگی دارد- را در طول مشاوره اولیه تعیین می کند.

  درمان ژنیکوماستی (کوچک کردن و درمان بزرگ شدن سینه آقایان)

پس از برداشته چربی به دست آمده مجدداً با استفاده از سرنگ و سوزن استریل شده به صورت یا بدن تزریق میشود این تکنیک مشابه روش هایی است که برای تزریق فیلر های پوستی در روش‌های زیبایی استفاده می‌شود جراحان پلاستیک برای اطمینان از دستیابی به بهترین نتایج زیبایی ممکن و همچنین بهبود احتمال خون رسانی و زنده ماندن سلول‌های چربی در این مکان جدید، مراقب هستند که بافت چربی به صورت صاف و یکنواخت توزیع شود.

بستری شدن در بیمارستان و بیهوشی 


بیهوشی عمومی یا بی حسی موضعی، بسته به شرایط فردی شما در طول عمل جراحی و با حضور یک متخصص بیهوشی انجام می شود در بیشتر موارد احتیاجی به بستری شدن در بیمارستان نیست ح پلاستیک شما در طول مشاوره اولیه درباره انتخاب های شما صحبت می‌کند و تعیین می‌کند که کدام گزینه برای شما بهتر است.

نقاهت و بهبودی


دوره نقاهت و بهبودی از فردی به فرد دیگر بسیار متفاوت است و مدت زمانی که بهبودی شما طول میکشد بسته به جزئیات جراحی شما ماهیت عمل و سطح عمومی سلامت شما متفاوت است جراح شما قبل از عمل جراحی این موضوع را با شما در میان می گذارد و مهم است که زمان‌بهبودی توصیه شده را برای خود فراهم کنید.

پس از عمل و در هنگام ترخیص دستورالعمل‌های خاصی برای تسهیل بهبودی به شما داده خواهد شد و قرار ملاقات بعدی با جراح پلاستیک تعیین می شود این دستورالعمل ها شامل همه چیز هایی هستند که باید برای راحت کردن دوره بهبودی خود بدانید. در ناحیه اهدا کننده چربی یک زخم بسیار کوچک وجود خواهد داشت روی این ناحیه پانسمان نواحی کوچکی گذاشته می‌شود زیرا نقطه ورود کانولا بسیار کوچک است و برای بسته شدن آن نیازی به بخیه نیست. تجربه تورم و کبودی در ناحیه صورت در نواحی تزریق شده طبیعی است این تورم و کبودی معمولاً در یک دوره دو هفته‌ای برطرف می شود و پس از آن می توانید به فعالیت‌ها و کارهای عادی خود بازگردید مهم است که در طول این مدت صورت را ماساژ یا مالش ندهید زیرا ممکن است باعث مختل شدن نتیجه نهایی عمل شما شود دو هفته پس از عمل جراحی برای شما یک قرار ملاقات با جراح تعیین می‌شود که در این ملاقات جراح نتایج شما را بررسی کرده و روند بهبودی شما را تحت نظر قرار می‌دهد.

  پیکرتراشی: لاغری موضعی شکم و پهلو با روش‌های جراحی و غیرجراحی

هزینه‌های پیوند چربی بدن


هزینه عمل انتقال چربی نیز مانند هر جراحی دیگری به محل عمل جراحی جراح انجام دهنده و شرایط خاص عمل شما متغیر است هر قدر انتقال چربی در وسعت بیشتری انجام شود هزینه آن بیشتر خواهد بود.

البته قسمت زیادی از هزینه انتقال چربی دستمزد جراح است دستمزد متخصص بیهوشی نیز بخش بزرگی از صورتحساب عمل شما را تشکیل می دهد اما باید انتظار هزینه های متفرقه دیگری را نیز داشته باشید که ممکن است کمتر به نظر برسند.

در برخی موارد ممکن است مراکز جراحی نیز هزینه های خاص خود را داشته باشند که باید آنها را پرداخت کنید سپس باید هزینه دارو های مسکن هزینه های پیگیری و سایر تجهیزات پزشکی مانند محصولات درمان زخم و بانداژ را هم در نظر بگیرید همچنین ممکن است به یک سوتین مخصوص پس از جراحی احتیاج باشد که در دوران نقاهت پشتیبانی بیشتری برای شما ارائه می کند.

هزینه انتقال چربی صورت


هزینه انتقال چربی صورت‌هزینه انتقال چربی صورت به متغیرهای مختلفی بستگی دارد، اما بیشتر به این بستگی دارد که چربی به چه ناحیه‌ای منتقل شود. این مناطق ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • خطوط پیشانی
 • باریکی لب‌ها
 • جای زخم
 • فرورفتگی‌های صورت
 • خطوط دهان
 • گونه‌ها / چین‌های گونه

اگر بیشتر از یک ناحیه را برای انتقال چربی انتخاب کرده باشید و بدیهی است که هزینه آن افزایش پیدا می کند توجه داشته باشید که هزینه های انتقال چربی نسبت به جراحی های جایگزین آن کمتر است زیرا نتایج آن دائمی هستند و شما مجبور نیستید برای از دست رفتن مجدد حجم، عمل جراحی انجام دهید که این امر هزینه‌ها را مقرون به صرفه‌تر می‌کند.

عواملی که ممکن است بر هزینه‌های پیوند چربی شما تأثیر بگذارد 


هزینه‌های پیوند چربی می‌توانند به دلایل مختلف متفاوت باشد.‌ عواملی که می‌تواند در هزینه‌های نهایی درمان پیوند چربی شما نقش داشته باشد، عبارتند از:

سطح تجربه جراح پلاستیک شما 

هر قدر جراح پلاستیک شما تجربه بیشتری داشته باشد و تقاضا برای خدمات بیشتر باشد احتمال اینکه هزینه بیشتری برای عمل پیوند چربی صورت خود بپردازید بیشتر است.

مناطقی که باید تحت درمان قرار بگیرید

به عنوان مثال ممکن است جوانسازی کامل صورت نسبت به درمان کاهش حجم وسط صورت هزینه بیشتری داشته باشد.

به چند عمل پیوند چربی نیاز دارید 

ممکن است برخی از مراجعان به بیش از یک عمل پیوند چربی احتیاج داشته باشند؛ زیرا ممکن است تنظیم نهایی چربی و دستیابی به نتایج مورد نظر شما به چندین جلسه درمان احتیاج داشته باشد.

مقالات مرتبط

فهرست
مشاوره رایگان مشاوره رایگان