مزوتراپی جوانسازی و زیبایی پوست: آبرسانی و حفظ تعادل طبیعی پوست

  1. دسته‌بندی نشده
  2. /
  3. مزوتراپی جوانسازی و زیبایی پوست: آبرسانی و حفظ تعادل طبیعی پوست

مزوتراپی یک روش غیرجراحی است که امکان ارسال مستقیم ترکیبات ویتامینی، پپتیدها، آمینواسیدها و سرم‌های مورد نیاز برای تغذیه، بازسازی و ارتقای تولید کلاژن و افزایش متابولیسم پوست را فراهم می‌کند. این روش درمانی شامل مجموعه‌ای از میکروتزریق‌های بسیار کوچک است که از طریق غلتک پوستی یا سوزن‌های میکرو (و یا با استفاده از فناوری مافوق صوت بدون سوزن)، مواد فعال را به لایه پوست منتقل می‌کنند. مزوتراپی یک روش ایمن، ضدپیری و بسیار مؤثر در جوانسازی پوست است و به عنوان یک جایگزین مناسب برای روش‌های تهاجمی زیبایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این روش درمانی غیرتهاجمی را می‌توان برای توقف علائم پیری و بهبود جوانسازی پوست بسیار مؤثر استفاده کرد. ترکیبات مناسب براساس نیازهای بیمار انتخاب می‌شوند.

مزوتراپی

 

مزوتراپی، جوانسازی و زیبایی پوست
مزوتراپی، تکنیکی جدید در رساندن مواد جوانساز پوست توسط تعداد زیادی تزرقات سطحی می‌باشد. این روش، آب رسانی و حجم پوست، و همچنین حالت چهره را بهبود می‌دهد.چهره تان راحت تر به نظر می‌رسد، چین و چروک حالت چهره‌تان کاهش پیدا نموده و بافت پوستتان بسیار جوان تر خواهد شد. این روش از استهلاک پوست با افزایش سن جلوگیری نموده و چهره را زیباتر خواهد نمود.
تقریبا بعد از جلسه اول، شما شاهد بهبودهایی در ظاهر پوستتان خواهید بود. با اینحال بهترین نتایج پس از مجموعه ای از جلسات متمادی به دست خواهد آمو به منظور دستیابی به نتایج بهینه، 4 الی 6 جلسه درمان را هر 2 تا 4 هفته و بسته به نوع مشکل، توصیه می‌کنیم. نتایج بدست آمده از 1 تا 5 سال باقی می‌ماند. برای حفظ بهترین نتایج، پیشنهاد می‌کنیم که هر 6 ماه یک جلسه درمانی را داشته باشید.

کاربردها و مزایای مزوتراپی پوست


کاربردها و مزایای مزوتراپی پوست

مزوتراپی می‌تواند به صورت مستمر پوستی را که ظاهری خسته پیدا نموده یا چین و چروک سطحی دارد را بهبود پیدا کرده، گردش خون آهسته را افزایش داد، و به بدن در متوقف نمودن سموم پیر کننده کمک نماید. همچنین از این روش درمانی در رفع مشکلات رنگدانه ای، برطرف کردن جای جوش به کار گرفته شده و می‌توان از آن در افزایش تاثیر دیگر روشهای درمان زیبایی مانند بوتاکس یا پرکننده‌ها نیز به صورت ترکیبی استفاده نمود.

  انواع میکرونیدلینگ صورت برای جوانسازی و رفع چروک پوست

نحوه عملکرد مزوتراپی به چه شکلی است؟


این دستگاه روی پوست لغزیده، و در لایه بالایی پوست و توسط سوزنهای بسیار ریز، تا عمق دو میلی متری سوراخهایی ایجاد خواهد نمود. این روند در بدن رشته‌های الاستین و کلازن جدیدی ایجاد می‌کند. در پاسخ به این تحریک ها، پوست پف کرده و ضخیم می‌شود و منجر به کاهش جای زخم و چین و چروک ریز پوست خواهد شد.

جلسات تزریق مزوتراپی پوست


معمولاً جلسات درمانی مزوتراپی به مدت حدود 30 دقیقه ادامه می‌یابد و اغلب بدون درد انجام می‌شود، اما برای پوست‌های حساس می‌توان از کرم‌های بی حس کننده استفاده کرد. پس از جلسات، ممکن است به طور معمول در دوره نقاهت، کبودی و تورم کمی رخ دهد، اما این علائم در مدت زمان کوتاهی (تا حداکثر 24 ساعت) کاهش می‌یابند. پس از جلسات مزوتراپی، پوست شما درخشان‌تر، با آبرسانی بیشتر، تغذیه شده‌تر و با بافت بهتر و سفت‌تری خواهد بود. برای دست‌یابی به نتایج بهتر، معمولاً توصیه می‌شود یک دوره 6 تا 8 جلسه از مزوتراپی را در طول دو هفته (با فاصله یک هفته) و در مجموع 1 تا 2 بار در سال انجام دهید.

نتیجه انجام مزوتراپی بر روی پوست صورت چیست؟


نتیجه انجام مزوتراپی بر روی پوست صورت چیست؟

پس از انجام مزوتراپی جوانسازی پوست صورت تغییرات زیر در پوست صورت مشاهده می‌شود:

  • جوان سازی پوست
  • هموار شدن خطوط و چین و چروک پوست
  • تحریک کلاژن جدید و تولید الاستین
  • آبرسانی و کمک به حفظ تعادل طبیعی پوست
  • بهبود افتادگی پوست

تزریق مزوتراپی بدون سوزن چیست؟


تزریق مزوتراپی بدون سوزنمزوتراپی بدون سوزن، یک فناوری جدید در مفهوم مزوتراپی قدیمی (به منظور بکارگیری محصولات به صورت عمقی درون پوست) به شمار می‌آید، که تکنیک سوراخ کردن توسط سوزن،با تزریق امواج الکتریکی جایگزین می‌شود. مزوتراپی بدون سوزن که تحت عنوان الکتروپوریشن نیز نامیده می‌شود، محبوب ترین گزینه میان زیبایی غیرتهاجمی به شمار می‌رود.

روش مزوتراپی بدون سوزن چه مزیتی بر مزوتراپی دارد؟

برای آنهایی که می‌خواهند، گزینه مزوتراپی بدون سوزن (  needle free mesotherapy  ) نیز وجود دارد که بدون تزریق است و با استفاده از تکنیک‌های الکتروپوریشن و الکترواسموز از امواج الکتریکی کوچک مواد مغذی را به سلول‌ها خواهند رساند. مزایای مزوتراپی بدون سوزن اینست که شما می‌تواند بلافاصله پس از درمان به روند عادی و روزانه خود بازگردید.

  لیزر ایلایت (elight): رفع موهای زائد با کاهش آسیب های ناشی از گرمای IPL

مقالات مرتبط

فهرست
مشاوره رایگان مشاوره رایگان