نقاط تزریق ژل پروفایلو: استخوان گونه، خط فک، چانه، کنار بینی و گوش

 1. تزریق ژل
 2. /
 3. نقاط تزریق ژل پروفایلو: استخوان گونه، خط فک، چانه، کنار بینی و گوش

ژل پروفایلو Profhilo، نتایج سریع و طولانی مدت را برای درمان شلی و افتادگی، تقویت و همچنین آبرسانی به پوست را ارائه می‌دهد . ژل پروفایلو نیز به دلیل سازگاری بیولوژیکی بالا، یکی از ایمن‌ترین روش‌های درمانی تزریق است. این ژل، با استفاده از اسید هیالورونیک طبیعی و خالص (HA)، که بدون افزودن عوامل شیمیایی تثبیت می‌شود، خطر واکنش نامطلوب به طور قابل توجهی کاهش می‌یابد.

بلافاصله پس از درمان با ژل پروفایلو، بهبود قابل مشاهده‌ای در رنگ پوست، آبرسانی و سفتی پوست رخ می‌دهد و خطوط چین و چروک به حداقل کاهش می‌یابند. در طی چهار هفته آینده، ژل پروفایلو با هدف تقویت الاستین و تولید کلاژن، به طور موثری فرآیند بازسازی پوست را آغاز می‌کند و باعث شده پوست صورت به نرمی، صفا و سفتی بیشتری دست پیدا کند. همانند سایر درمان‌های تزریقی، ممکن است خطرات و عوارض جانبی جزئی وجود داشته باشد. این عوارض شامل کبودی، تورم، واکنش‌های آلرژیک، عفونت و آسیب عصبی می‌شوند. ژل پروفایلو به تنهایی یا در ترکیب با سایر روش‌های زیبایی بسیار موثر است و به عنوان یک روش ظریف‌تر نسبت به فیلرهای پوستی معرفی می‌شود. درمان با ژل پروفایلو در نقاط مختلفی از صورت تزریق می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نقاط تزریق ژل پروفایلو، مزایا و مراقبت‌های پس از این روش درمانی، ادامه مطلب را مطالعه کنید.

کلینیک رازی درمان کامل ژل پروفایلو را که شامل دو جلسه است، برای اطمینان از دستیابی به حداکثر نتایج با فاصله یک ماه ارائه می‌دهد. اگر علائم پیری قابل توجه باشد، ممکن است درمان اضافی چهار تا هشت هفته بعد توصیه شود. پزشکان همچنین پس از حدود شش ماه، یک جلسه‌س درمانی دیگر را برای طولانی شدن اثر توصیه می‌کنند.

  درمان ریزش مو بعد از کرونا با چه روش هایی انجام میشود؟

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی نقاط تزریق ژل پروفایلو و یا رزرو نوبت در کلینیک رازی می‌توانید با شماره تلفن‌های 02188353259 – 02188334029 تماس حاصل فرمایید.

ژل پروفایلو چه کاری انجام میدهد؟ 


ژل پروفایلو چه کاری انجام می‌دهد؟

ژل پروفایلو چندین مزیت برای پوست دارد. مزیت‌های ژل پروفایلو شامل موارد زیر است:

 • به میزان قابل توجهی شل بودن و افتادگی پوست را کاهش می‌دهد
 • پوست را به طرز چشمگیری سفت‌تر می‌کند
 • حجم را به مناطق افتاده و فرو رفته باز می‌گرداند
 • پوست را محکم‌تر و جوان‌تر نشان می‌دهد
 • تولید چهار نوع کلاژن و الاستین را تحریک می‌کند
 • به طور مداوم پوست را با هیدراتاسیون تقویت شده برای ظاهر و احساس شاداب تزریق می‌کند
 • برای جلوگیری از کاهش حجم و تیرگی می توان از آن پیشگیری کرد
 • درخشندگی پوست را ایجاد می‌کند و به صورت ظاهری زیبا و درخشان می‌بخشد
 • در درمان چندین ناحیه، از بدن از جمله صورت، گردن، غبغب، بازوها، زانوها و دست‌ها عالی است.

 

 

تزریق نقاط ژل پروفایلو چگونه است؟ 


ژل پروفایلو که اغلب تحت عنوان “درمان صورت هنگام ناهار” و نتایج فوری خوانده می‌شود، یک درمان سریع است حدود 15 دقیقه طول می‌کشد. این تزریق دقیقاً در زیر پوست و با استفاده از سوزن‌های بسیار ظریف در ده نقطه از قبل تعیین شده انجام می‌شود. پنج نقطه تزریق در هر طرف صورت برای به دست آوردن نتایج مطلوب است. سوزن ظریف به این معنی است که درمان نسبتاً بدون درد است، مانند خراش کوچک احساس می‌شود و معمولاً قبل از درمان نیازی به کرم بی حس کننده موضعی ندارد.

نقاط تزریق ژل پروفایلو 


نقاط تزریق ژل پروفایلو

ژل پروفایلو دارای طیف وسیعی از نقاط تزریق است که در کل 10 تزریق، پنج بار در هر طرف صورت انجام می‌شود. این روش با تزریق اسید هیالورونیک در جایی که پوست بیشترین اثرپیری را نشان می‌دهد، متمرکز است. با تمرکز حجم مشخصی از ژل پروفایلو در نقاط تزریق، باعث می‌شود که درمان از طریق فضاهای موجود پخش شود و ظاهری طبیعی و ماندگار و شاداب ایجاد کند.

  درمان پرمویی زنان (هیرسوتیسم): لوسیون موبر، کرم دارویی، لیزر و ...

ژل پروفایلو در نواحی زیر در دو طرف صورت تزریق می‌شود:

 • برجستگی زیگوماتیک (استخوان گونه)
 • پایه بینی (مطابق با سوراخ بینی)
 • تراگوس (مطابق با لوب گوش)
 • چانه
 • زاویه فک پایین (خط فک)

از آنجا که هر چهره منحصر به فرد است، بر اساس ساختار صورت شما ممکن است نقاط کمی متفاوت باشد، بنابراین اطمینان حاصل کنید که بهترین نتیجه را می‌گیرید. علی رغم اینکه در کل صورت قابل تزریق است، از نظر آناتومیکی یکی از بی خطرترین داروها است زیرا از خطر عروق بزرگ و اعصاب جلوگیری می‌کند.

 

 

نتایج ژل پروفایلو 


اثرات ژل پروفایلو فوری است. شما بلافاصله بعد از اولین درمان تفاوت را مشاهده خواهید کرد و پوست را روشن‌تر و صاف‌تر نشان می‌دهد. هرچه زمان می‌گذرد، این اثرات افزایش می‌یابد و بسته به بیمار، می‌تواند تا شش ماه ادامه یابد.

آیا عوارض جانبی دارد؟


ژل پروفایلو هیچ عارضه جانبی طولانی مدت ندارد. ژل پروفایلو، یک اسید هیالورونیک تثبیت شده که به طور طبیعی در بدن وجود دارد، به طور کامل متابولیزه می‌شود، یعنی با گذشت زمان تجزیه و جذب می‌شود.

بلافاصله پس از درمان ممکن است دچار قرمزی، کبودی جزئی، حساسیت به لمس و همچنین خارش در محل‌های تزریق شوید اما این موارد موقتی بوده و باید طی چند ساعت تا یک روز برطرف شوند.

آیا می توانم به سایر درمانها ادامه دهم؟ 


از پروفایلو می‌توان به جای درمان رقابتی، به تنهایی یا همراه با سایر فیلرها، لیزر درمانی یا تزریق‌های پوستی برای چین و چروک استفاده کرد.

مراقبت‌های بعد از تزریق نقاط ژل پروفایلو 


دستورالعمل‌های پزشک بعد از تزریق ژل پروفایلو:

 • قرمز بودن پوست در اطراف ناحیه تزریق و سفید بودن پوست در اطراف ناحیه استفاده از کرم بی حس کننده تزریق امری طبیعی است. این فقط باید چند ساعت طول بکشد.
 • هنگامی که پرکننده پوست، آب را از بدن جذب کرده و متورم می‌شود، توده هایی ممکن است ایجاد شوند. در 24 ساعت اول پس از درمان، این توده‌ها به راحتی ماساژ داده می‌شوند (بین انگشتان دست و شست). توده‌هایی را که نمی‌توانید مشاهده کنید ماساژ ندهید زیرا این فقط باعث جابجاشدن فیلر شما می‌شود.
 • به ندرت ممکن است بی حسی و یا سوزن سوزن شدن در محل تزریق برای چند روز رخ دهد.
 • کبودی شایعترین عارضه درمان است. با استفاده از یخ می‌توانید کبودی را کاهش دهید. خوب نیست که روز بعد، کبودی را با استفاده از کانسیلر و آرایش بپوشانید.
 • به مدت 12 ساعت از آرایش روی نفقاط تزریق ژل پروفایلو خودداری کنید. این کار برای کاهش خطر ابتلا به عفونت پوستی است.
 • غالباً به دنبال درمان، خطوط سطحی صورت با رنگ صورتی یا قرمز “برجسته” می‌شوند. این اثر ظرف چند روز برطرف می‌شود.
 • تا زمانی که تورم و قرمزی اولیه برطرف نشده است، ناحیه تحت درمان را در معرض گرمای شدید قرار ندهید (به عنوان مثال افتاب، سونا یا آفتاب گرفتن).
 • اگر قبلاً زخم‌ صورت داشته‌اید، این خطر وجود دارد که سوراخ‌های سوزن به باعث زخم‌های دیگر شوند.
 • اگر از آسپرین، کلوپیدوگرل، وارفارین یا داروهای مشابه استفاده می‌کنید، توجه داشته باشید که این موارد باعث افزایش کبودی یا خونریزی در محل تزریق می‌شوند.
  انواع لیزر موهای زائد برای موهای صورت، زیر بغل و بیکینی

مقالات مرتبط

فهرست
مشاوره رایگان مشاوره رایگان