لیزر موهای زائد زیر بغل برای آقایان و خانم‌ها

سالها تراشیدن موهای زیر بغل می‌تواند سبب خشن شدن پوست حساس زیر بغل ‌شود.مشکلاتی نظیر رشد درون پوستی موها و جوشهای ناشی از تیغ می‌توانند ناراحت کننده و حتی منجر به زخم شوند. به کمک لیزر کردن موهای زائد، محافظت از پوست دچار اختلال نخواهد شد.

بجای تخریب سطح پوستتان با روشهای موقت از بین بردن موهای زائد، لیزر کردن موهای زائد از طریق هدف قرار دادن ملانین درون فولیکول، این موها را بطور دائمی مورد هدف قرار داده و از ریشه از بین می‌برد. این امر سبب می‌شود که سطح پوست شما سالم و بی‌عیب باقی بماند.

لیزر کردن موهای زائد زیر بغل، پاسخی است به دعاهای شما. اصلاح زیر بغل اغلب یک قمار است زیرا شما نمی‌توانید هیچ وقت این ناحیه را ببینید. از آن بدتر اینکه حالت قوسی شکل زیر بغلتان سبب می‌شود خودتان به آسانی توسط تیغ آنجا را ببرید. موهای درون پوستی دردناک نیز یکی از نگرانیهای رایج در این زمینه هستند. امکان استفاده از موم وجود دارد اما روش ناراحت کننده و نامناسبی است. در ضمن شما خودتان نمی‌توانید آن را بدون تلاش انجام دهید و همیشه کارایی ندارد. چرا بجای آن، تصمیم به استفاده از لیزر کردن موهای زائد زیر بغل نگیریم؟ این روش سریع، بدون نیاز به تلاش، ایمن و بدون درد است.

روش انجام لیزر موهای زائد زیر بغل


وش انجام لیزر موهای زائد زیر بغل

عمل لیزر کردن موهای زائد زیر بغل، با در حالت خوابیده قرار گرفتن شما و قرار دادن بازو به سمت بالا و زیر سر، شروع می‌شود. تکنیسین لیزر یک دایره در اطراف محلی که باید موهای زائدش لیزر شود، رسم می‌کند.

سپس مرحله بعدی آمادگی شروع می‌شود و در این مدت شما می‌توانید همچنان راحت باشید. برخی افراد وجود احساس بی‌حالی و سوزن سوزن شدن را گزارش کرده‌اند در حالی که برخی دیگر مقدار کمی خارش احساس کرده‌اند.

وقتی نقطه مورد نظر کاملا آماده شد، لیزر کردن موهای زیر بغل آغاز می‌شود. تکنیسین سریع و موثر لیزر را روی منطقه زیر بغل به حرکت در می‌آورد. این عمل سبب کشته شدن فولیکول موها از ریشه می‌شود.

بعد از بکار بردن لیزر مراقب باشید که زیر بغلتان در معرض تابش نور خورشید قرار نگیرد. از پوشیدن بالا پوشهای بدون آستین یا بدون بند به مدت حداقل یک هفته خودداری کنید. برای از بین بردن تمام موها به بیش از یک جلسه درمانی نیاز خواهد بود.

چرا لیزر کردن موهای زائد برای ناحیه زیر بغل ایدآل است؟


لیزر کردن موهای زائد برای موهای زائد زیر بغل بهترین روش است.

 • همیشه می‌توانید از تیشرت استفاده کنید. دیگر به دلیل فراموش کردن تراشیدن موهای زائد، نیازی به استفاده از تیغ یا لباسهای آستین‌دار نیست. شما همیشه آماده هستید.
 • روش درمانی راحت. برخلاف استفاده از مومهای دردناک، براحتی موهای زائد زیر بغلتان را از بین می‌برید و از موچین یا مواد چسبناک خبری نیست.
 • دیگر نیاز به تراشیدن مجدد نیست. نتیجه این عمل برای تمام عمر شما ضمانت می‌شود. برای همیشه و فراتر از آن بدون نیاز به صرف هزینه اضافی.

موهای زائد زیر بغل خود را لیزر کنید زیرا زیر بغل شما باید نرم، صاف باشد و یکی از نگرانی‌های روزانه شما کم شود. این کار سبب صافی دائمی پوستتان در آینده خواهد شد.

با انجام لیزر موهای زائد زیر بغل در زمان صرفه جویی کنید.


لیزر کردن موهای زائد زیر بغل یک درخواست عمومی از سوی زنان است زیرا اگر فراموش کنند آنها را از بین ببرند، پاک کرد نشان  کاری خسته کننده است و سبب خجالت زدگی می‌شود. با از بین بردن دائمی موهای زائد زیر بغل تنها یک چیز لازم است که به یاد داشته باشید و آن هم دوش گرفتن است. درحالیکه تراشیدن و دیگر روشهای از بین بردن موهای زائد سبب سوزش و قرمزی پوست می‌شوند، لیزر کردن این موها کیفیت پوستتان را افزایش می‌دهد.

لیزر کردن موهای زائد زیر بغل برای زنان


 

لیزر کردن موهای زائد زیر بغل برای زنان

تراشیدن، استفاده از موم و دیگر روشهای از بین بردن موهای زائد سبب ایجاد جوش و سوزش می‌شوند و نیازمند مراقبت‌های روزانه هستند. لیزر کردن موهای زائد یک روش از بین بردن موهای زائد دائمی است. زنان غالبا برای اطمینان از بی‌عیب و نقص بودن ظاهرشان در زمان پوشیدن لباس‌های بدون آستین، مایلند که موهای زائد زیر بغلشان از بین رفته باشد.

فواید لیزر کردن موهای زائد زیر بغل برای زنان :

 • تمام شدن مشکل سوزش و جوش ناشی از استفاده از تراشیدن توسط تیغ
 • کاهش عرق کردن زیر بغل
 • صرفه جویی در زمان دوش گرفتن
 • پایان یافتن موهای باقی مانده از تراشیدن یا موم گذاشتن
 • به حداقل رساندن قرمزی، سوزش یا رشدن موهای زیر پوستی ناشی از رفع موهای زائد توسط سایر روشها
 • صرفه جویی در زمان در دراز مدت
 • صاف و نرم شدن پوست زیر بغل
 • کاهش سوختگی یا احساس سوزش ناشی از استفاده از دئودورانت که بعد از تراشیدن ممکن است بروز کند.

لیزر کردن موهای زائد زیر بغل برای مردان


پزشکان به مردانی که از زیاد عرق کردن زیاد زیر بغلشان رنج می‌برند توصیه می‌کنند که از روش لیزر موهای زائد زیر بغل استفاده کنند. مردان می‌توانند انتخاب کنند که موهای زائدشان بطور کامل از بین برود یا فقط مقدار آنها کم شود ضمن اینکه در هر دو روش میزان عرق کردن زیر بغل کاهش می‌یابد. این شیوه درمانی همچنین می‌تواند به مدیریت خشن شدگی و بیش از حد زیاد شدن موهای زیر بغل کمک کند بنابراین این موها قابل کنترل‌تر  و عرق  زیر بغل کمتر می‌شود.

مزایای لیزر کردن موهای زائد زیر بغل برای مردان :

 • نازک شدن موهای زیر بغل که سبب می‌شود آراستگی دیگر مشکل نباشد.
 • کاهش تولید عرق زیر بغل و بوی بد بدن
 • صرف جویی در وقت و هزینه به مرور زمان ناشی از مراقبت مرتب زیر بغل
 • تامین زیر بغلی آراسته‌تر و تمیزتر
 • صاف و نرم ماندن پوست زیر بغل

سوالات متداول در خصوص لیزر کردن موهای زیر بغل


چند وقت لازم است عمل لیزر کردن موهای زائد زیر بغل را انجام دهم تا تاثیر کند؟

بدلیل چرخه رشد مو، لیزر کردن موهای زائد زیر بغل می‌بایست هر ماه یک بار انجم شود تا بهترین نتیجه حاصل شود. برخی از اثرات آن را بعد از یک جلسه درمانی مشاهده خواهید کرد اما بهترین نتیجه بعد از 12 تا 18 ماه بدست می‌آید. سپس می‌بایست هر سال تقریبا 2 بار محل انجام لیزر موهای زائد را با لمس کردن مورد بررسی قرار دهید تا از حفظ نتیجه آن مطمئن شوید. اگر شما به مدت حداقل 12 ماه عضو مرکز لیزر باشید این بررسی لمسی برای همیشه بدون هزینه، توسط مرکز لیز برای شما انجام خواهد شد.

آیا قبل از انجام لیزر موهای زائد زیر بغل می‌توان از موم یا اصلاح با  تیغ استفاده کرد؟

اگر موهای زائدتان را با موم از بین بردید، حداقل 2 هفته قبل از انجام لیزر موهای زائد زیر بغل باید صبر کنید تا فولیکول موها دوباره برگردند. در واقع شما می‌بایست تمام موهای موجود در ناحیه زیر بغل را که باید تحت درمان با لیزر قرار گیرند را اصلاح کنید زیرا لیزر باید بتواند به منطقه تحت درمان نفوذ کند.

در خلال انجام جلسه درمانی لیزر موهای زائد زیر بغل  چه انتظاراتی می‌توانم داشته باشم؟

در اصل جلسه درمانی لیزر کردن موهای زائد زیر بغل 5 تا 15 دقیقه طول می‌کشد. شما می‌بایست تمام مناطق تحت درمان را قبل از انجام درمان اصلاح کرده باشید.