تزریق ژل به آلت تناسلی مردان: افزایش حجم و قطر آلت مردان با ژل

 1. تزریق ژل
 2. /
 3. تزریق ژل به آلت تناسلی مردان: افزایش حجم و قطر آلت مردان با ژل

وقتی که حرف از آلت تناسلی مردانه است، سایز می‌تواند موضوع مهمی باشد. بسیاری از مردان از طول و قطر آلت تناسلی خود ناراضی هستند و بسیاری از آن‌ها نمی‌دانند که می‌توان کاری برای این مسئله انجام داد. امروزه پزشکان روش‌های حجیم سازی و افزایش حجم آلت تناسلی مردانه را با استفاده از تزریق ژل برای افزایش قطر و بهبود ظاهر و زیبایی آلت تناسلی مردانه ارائه می‌دهند.

 

 

مزایای بزرگ کردن آلت تناسلی مردانه با تزریق ژل چیست؟ 


 • افزایش قطر آلت تناسلی مردانه
 • افزایش سایز سر آلت تناسلی
 • بهبود اعتمادبه‌نفس و عملکرد جنسی در فرد
 • بدون نیاز به دوره‌ی نقاهت

آیا من کاندید مناسبی برای تزریق ژل برای افزایش حجم آلت تناسلی مردانه هستم؟ 


کاندیدا مناسب تزریق ژل برای افزایش حجم آلت تناسلی مردانه

کاندیدای مناسب برای تزریق ژل جهت بزرگ شدن آلت تناسلی مردانه، کسانی هستند که:

 • از وضعیت سلامتی خوبی برخوردار است
 • سیگاری نیستند
 • احساس می‌کند که آلت تناسلی نامتناسبی دارند
 • دارای نگرش مثبت و انتظارات واقع‌بینانه‌ای هستند
 • رژیم غذایی متعادل و سالمی دارند.
 • از سلامت روحی و روانی خوبی برخوردار هستند

چه کسانی کاندید مناسبی برای این روش نیستند؟ 


افرادی که برای انجام این روش مناسب نیستند، کسانی هستند که:

 • در وضعیت جسمی نامناسبی می‌باشند و بیماری قبلی داشته‌اند.
 • بیمارانی که آلت تناسلی مردانه‌ای با حجم و اندازه‌ی بالاتر از حد متوسط دارند.
 • افراد مبتلا به عفونت فعال در ناحیه‌ی درمان.
 • کسانی که انتظارات غیرواقعی دارند.
 • کسانی که تحت فشار و آسیب روحی قرار دارند.

مشاوره 


مشاوره برای تزریق ژل برای افزایش حجم آلت تناسلی مردانه

در جلسه مشاوره، پزشک معالج شما ارزیابی‌هایی را انجام خواهد داد تا تشخیص دهد آیا شما برای انجام تزریق ژل به آلت تناسلی مناسب هستید یا خیر. اگر شما برای این روش مناسب باشید، پزشک به شما توضیح خواهد داد که این روش چگونه انجام می‌شود و چه انتظاری باید از نتایج آن داشته باشید.

  تزریق بوتاکس دور چشم برای رفع چروک و خطوط زیر چشم

چه گزینه‌های تزریق برای این روش وجود دارد؟


 گزینه‌های تزریق ژل برای افزایش حجم آلت تناسلی مردان

از فیلرها یا ژل‌های اسید هیالورونیک (HA) برای تقلید از بافت طبیعی بدن استفاده می‌شود. اسید هیالورونیک یک ماده طبیعی است، بنابراین بسیار سازگار با بدن شما خواهد بود. اگرچه از این مواد فیلر معمولاً برای بازگرداندن حجم صورت استفاده می‌شود، اما از این فیلرها می‌توان برای افزایش قطر و سایز آلت تناسلی به روشی بی‌خطر و راحت نیز استفاده کرد.

ژل‌هایی که بیشتر برای بزرگ شدن آلت تناسلی مردانه استفاده می‌شوند، عبارت‌اند از:

 • JUVÉDERM® Ultra Plus XC، برای بهبودی و افزایش حجمی که تا یک سال ماندگار خواهد بود
 • JUVÉDERM VOLUMA® XC، برای بهبودی و افزایش حجمی که تا دو سال ماندگار خواهد بود. اکثر بیماران این گزینه را به عنوان درمان اولیه قبل از درمان‌های دائمی ترجیح می‌دهند.
 • مخلوط Bellafill® VOLUMA، برای بهبودی و افزایش حجمی که پنج سال یا بیشتر ماندگار خواهد بود. Bellafill® فیلری با ماندگاری طولانی و تحریک کننده‌ی رشد کلاژن است. این فیلر حاوی میکروسفرهای پلی متیل متاکریلات (PMMA) است که در یک ژل کلاژن صاف و یکدست، به حالت تعلیق درآمده است که با گذشت زمان، به کلاژن طبیعی در بدن شما امکان رشد کردن را می‌دهد.

آماده‌سازی قبل از انجام این عمل 


 • توصیه می‌شود حداقل 3 روز تا 1 هفته قبل و بعد از درمان، مصرف آسپرین، موترین، گینگکو بیلوبا، سیر، روغن تخم کتان، روغن کبد ماهی، ویتامین A، ویتامین E یا سایر اسیدهای چرب ضروری را متوقف کنید تا کبودی یا خونریزی بعد از تزریق به حداقل برسد. لطفاً قبل از قطع مصرف هرگونه دارویی با پزشک متخصص مربوطه‌ی خود مشورت کنید.
 • 24 تا 48 ساعت قبل و بعد از درمان از مصرف کافئین، مکمل نیاسین، غذاهای پر سدیم، غذاهای سرشار از قند، کربوهیدرات‌های تصفیه شده، غذاهای پر ادویه و سیگار خودداری کنید. این موارد ممکن است به افزایش تورم یا تحریک ناحیه‌ی تحت درمان کمک کنند.
 • اگر قبل از قرار جلسه س درمانتان، دچار سرماخوردگی یا آنفولانزا، با دچار تب‌خال، لک یا بثورات پوستی و غیره در ناحیه‌ای که قرار است تحت درمان قرار بگیرد، شوید، پزشکان توصیه می‌کنند که جلسه درمانتان را به تعویق بی اندازید و مجدداً برای بعد از رفع این مشکلات برنامه ریزی کنید.
 • توصیه می‌شود برای جلوگیری از افزایش قرمزی و تحریک، مصرف Retin-A را 2 یا 3 روز قبل از درمان قطع کنید.
 • باید در مورد تمام داروهای مصرفی، حتی داروهای بدون نسخه و سایر داروها، به پزشک خود بگویید. اگر از داروهای رقیق کننده خون یا داروهایی استفاده می‌کنید که ممکن است در لخته شدن خون تداخل ایجاد کند، مانند آسپیرین، احتمال کبودی یا خونریزی در محل تزریق بیشتر خواهد بود.
  لاغری موضعی با کویتیشن: لاغر کردن شکم، ران و پهلو با کویتیشن

عمل تزریق ژل به آلت تناسلی مردانه برای افزایش حجم چگونه است؟ 


عمل تزریق ژل به آلت تناسلی مردانه برای افزایش حجم چگونه است؟

روش تزریق ژل برای بزرگ کردن و افزایش حجم و قطر آلت تناسلی مردانه، روشی ساده است و می‌تواند در طی 30 دقیقه تا یک ساعت بدون درد انجام شود.

 • از بی‌حسی موضعی (به صورت استعمالی) برای اطمینان از راحتی بیمار در حین عمل استفاده می‌شود. به دنبال آن یک بلوک بی‌حسی موضعی آلت تناسلی مرد برای یک تجربه کاملاً بدون درد انجام می‌شود.
 • ژل‌ها به دقت به بدنه و سر آلت تناسلی تزریق می‌شوند. تعداد تزریق‌ها بر اساس نیاز بیمار و نتایج مورد نظر او متفاوت است.

به طور متوسط، بیماران حدود 10 سرنگ برای افزایشی متوسط دریافت می‌کنند. بیمارانی که تمایل به نتایج چشمگیرتری دارند ممکن است تزریق‌های بیشتری در نیاز داشته باشند. در طول جلسه‌ی مشاوره در مورد این موضوع با شما صحبت خواهد شد.

آیا این روش مؤثر است؟ 


آیا تزریق ژل به آلت تناسلی مردانه مؤثر است؟

افزایش حجم و قطر آلت تناسلی با تزریق ژل، یک درمان بالینی است که تأثیر آن اثبات شده است. نتایج فردی ممکن است متفاوت باشد اما هر بیمار بلافاصله پس از درمان متوجه بهبود قابل‌توجهی در اندازه و قطر آلت تناسلی خود می‌شود.

چه مقدار افزایش حجم امکان‌پذیر است؟ 


در هر عمل تزریقی، بین 40 تا 60 درصد افزایش در ناحیه آلت تناسلی مرد امکان‌پذیر است. گاهی اوقات، برای دستیابی به نتایج مطلوب، به بیش از یک جلسه درمانی نیاز است. پزشکان این روش درمانی را فقط بر روی بیمارانی انجام می‌دهند که دارای اندازه آلتی متوسط ​​یا کمتر از حد متوسط ​​هستند.

بهبودی بعد از درمان 


بهبودی پس از تزریق ژل برای افزایش حجم آلت تناسلی مردانه، نسبتاً کوتاه و بدون درد است. احتمالاً تورم و کبودی موقتی وجود خواهد داشت که باید سریع فروکش کند. این روش حداقل میزان تهاجمی را دارد، به این معنی که دوره‌ی نقاهت آن کم است یا اصلاً دوره نقاهتی ندارد. بیماران می‌توانند بلافاصله پس از تزریق به فعالیت‌های عادی خود برگردند و در طی 48 ساعت فعالیت جنسی خود را از سر بگیرند.

  پروتز چانه یا تزریق ژل؟ مزایا، مراحل و مراقبت‌های پروتز و ژل

بعد از عمل چه زمانی می‌توانم ورزش را شروع کنم؟ 


پس از 72 ساعت فقط انجام فعالیت سبک مجاز است و ورزش سبک معمولاً پس از 2 هفته مشکلی ندارد، به شرطی که روند بهبود به خوبی پیش رود.

چه زمانی می‌توانم نتایج حاصل از افزایش حجم آلت تناسلی خود را ببینم؟ 


نتایج شما بلافاصله پس از عمل تزریق ژل قابل مشاهده خواهد بود اما با گسترش بافت و فروکش کردن کبودی و تورم، ممکن است دو هفته طول بکشد تا نتایج نهایی را مشاهده کنید. ممکن است متوجه شوید که طول آلت تناسلی نیز بیشتر شده است، اما این روش بیشتر بر روی قطر و دور آلت تناسلی تأثیر بسیار چشمگیری خواهد داشت.

نتایج تزریق ژل چه مدت ماندگار خواهد بود؟ 


دوام و ماندگاری نتایج حاصله، به نوع ژل و توانایی بدن در متابولیسم مواد بستگی دارد.

این موضوع به مقدار ژل مورد استفاده بستگی دارد. ژل به آرامی توسط بدن جذب می‌شود و نتایج پس از یک جلسه درمان تا 24 ماه دوام خواهند داشت. اگرچه بیشتر بیماران ترجیح می‌دهند جهت حفظ نتایج برای سال‌های سال، هر 6 تا 12 ماه یک‌بار جلسات شارژی را برای تزریق مجدد ژل انجام دهند.

آیا تزریق ژل برای افزایش قطر آلت تناسلی درد دارد؟ 


برای اطمینان از راحتی شما، از بی‌حس کننده موضعی در طول عمل برای بی‌حس شدن کامل آلت تناسلی استفاده می‌شود. بعد از انجام این روش، ممکن است در حین از بین رفتن اثر بی‌حسی موضعی، کمی بی‌حسی ایجاد شود و محل تزریق‌ها تسکین می‌یابد.

هزینه تزریق ژل به آلت تناسلی مردان


هزینه تزریق ژل برای افزایش قطر آلت تناسلی مردانه، بسته به میزان درمان متفاوت است. این قیمت‌ها شامل هزینه‌های مواد بی‌حسی و هزینه‌های جراحی است. هزینه‌ی دقیق هر درمان را فقط پس از مشاوره کامل می‌توان تعیین کرد.

آیا عوارض جانبی طولانی مدت از این روش وجود دارد؟ 


تاکنون هیچ عارضه جانبی طولانی مدتی در رابطه با این روش مشاهده یا ثابت نشده است. مواد ژل دارای مشخصات زیست سازگاری بسیار خوبی هستند و بسیار کارآمد هستند. خطرات و عوارض بالقوه مرتبط با این روش درمانی بسیار نادر و ماهیتی حاد و موقتی دارند و با مداخلات پزشکی مناسب قابل کنترل هستند.

مقالات مرتبط

فهرست
مشاوره رایگان مشاوره رایگان